přesvědčíme vás nejen cenou...

Velkoformátový tisk

Provozujeme velkoformátové kopírování, skenování a tisk. Naše zařízení je vhodné pro velkoformátový tisk plánů, výkresů, map a interiérových prezentačních plakátů. Tyto prezentační plakáty jsou určené k dočasnému použití (několik měsíců) protože použité barvy začínají na světle časem blednout.

Velkoformátový tisk může být černobílý i barevný a maximální šířka potiskovaného materiálu je 914 mm. Nabízíme několik materiálů, na které můžeme tisk realizovat.

Velkoformátové skenování můžeme provádět barevně i čb, v rozlišení 100 až 600 dpi, s výstupem do několika datových formátů, jako je např. jpg, tiff nebo pdf. Následně tyto soubory nahrajeme na vámi zvolené medium, případně zašleme na požadovanou elektronickou adresu.

Vzhledem k tomu, že při skenování musí projet originál skenerem, musí být předloha takového charakteru, aby byl takový průjezd možný.

Velkoformátové výtisky můžeme dle přání složit na výsledný formát A4 a následně více výkresů zkompletovat do desek. Hotové složené výtisky můžeme zaslat i poštou na vaši adresu.